SZERVIZ és ÜZLET

XV. Wesselényi u. 26.

Nyitvatartás:

Hétköznap 8.30-17.00

Szervízünk:

Profi szerelőink több éves szakmai múlttal és tapasztalattal várják ügyfeleinket!

-Olaj és szűrőcsere
-Féktárcsa és betét csere
-Vezérlés szett csere

-Lengéscsillapító csere

-Vizsgára felkészítés

-Futómű javítás

-Átvizsgálás

-Klíma tisztítás 

-STB...


Kérjen ajánlatot elérhetőségeinken!

Alkatrész, üzlet:

+36-30-6539088

Szerviz:

+36-70-2707986

 

Nyitvatartás:

Hétköznap 8.30-17.00

 

info@olajmezo.hu

 

http://www.olajmezo.hu/shop_ordered/3345/shop_pic/cat_pic/711417.jpg?time=1401438688

 

Címünk: 

XV. Wesselényi u. 26.

Házhozszállítás

Megrendelés végösszeg Szállítási költség
0 Ft-tól 12499 Ft-ig: 1 200 Ft
12500 Ft-tól 24999 Ft-ig: 1 000 Ft
25000 Ft-tól   Ingyenes!

 

Hírek
2017.04.27 16:17
2017.04.27 16:15
2017.04.27 16:14
2017.04.27 16:13
2017.04.27 16:12
2017.04.27 16:11
2017.04.27 16:10
2017.04.27 16:06
2017.04.27 16:06
2017.04.27 16:04
2017.04.27 15:40
2017.04.27 15:09
2017.04.26 15:41
2014.03.10
2013.02.19 11:56
TOP termékek
Termékajánló
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS

Ingyenes szállítás 24.999 Ft-tól!

szállítás

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Naptár
2019. Július
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

Bosch Aerotwin ablaktörlő

Fő kategória >Bosch ablaktörlő lapátok >Bosch Aerotwin ablaktörlő

Sorrend:

-30%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 550 S, 3397118906

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 530 mm
Haszn.sz.: AR 550 S
Cikksz.: 3397118906

 






Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Audi A6 [4A2; C4] 06.94-10.97
Audi A6 [4B2; C5] 04.97-05.01
Audi Coupé [89; B3] 11.88-12.95
Audi S4 [4A2; C4] 07.92-07.94
Audi S8 [4D2] 09.96-09.02
Audi 100 [4A2; C4] 12.90-07.94
Chrysler Sebring [JR] 10.00-tól
Chrysler Stratus [JA] 08.95-04.01
Chrysler 300 [LX] 08.04-tól
Citroen Berlingo [M49] 07.96-11.02
Citroen Berlingo [M59] 11.02-től
Citroen Jumper [U5] 02.02-től
Citroen Jumper [23] 02.94-02.02
Fiat Ducato 03.94-03.02
Fiat Ducato 04.02-08.06
Ford Transit [E_ _] 08.91-08.00
Land Rover Discovery III 10.04-től
Range Rover IV Sport 03.05-tól
Mercedes ML [163] 03.98-06.05
Mercedes SLK [170] 09.96-03.04
Peugeot Boxer [U3] 02.94-02.02
Peugeot Boxer [U5] 02.02-től
Peugeot Partner [M4] 07.96-08.02
Peugeot Partner [M5] 09.02-től
Rover 75 01.99-05.05

 
7 874 Ft+ÁFA=10 000 Ft
Akció: 5 512 Ft+ÁFA=7 000 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
-11%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 551 S, 3397118905

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 500 mm
Haszn.sz.: AR 551 S
Cikksz.: 3397118905

 

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Alfa Romeo 156
Audi A8 [4D2; D2] 06.94-09.02
Audi 100 [4A2; C4] 12.90-07.94
Audi 100 Avant [4A5; C4] 12.90-07.94
BMW X3 [E 83] 01.04→
Chevrolet Epica [KL1L] 06.06→
Chevrolet Evanda [KL1L, V200] 02.05-09.06
Citroen Xsara [N6; N7] 07.97→
Daewoo Leganza [KLAV, V100] 03.97-12.02
Fiat Brava [182..] 10.95-09.01
Fiat Bravo [182..] 10.95-09.01
Ford Mondeo III [01] 10.00-03.07
Ford Mondeo III Turnier [01] 10.00-03.07
Ford Tourneo Connect [02] 05.02→
Ford Transit Connect [02] 05.02→
Honda Accord Aerodeck [CB/CC/CD/CE] 01.91-06.98
Honda Accord Coupé [CB/CC/CD/CE] 09.93-06.98
Honda Accord Sedan [CA/CB/CD] 01.91-12.99
Honda Accord Sedan [CC; CE/CF] 03.93-10.98
Hyundai Santa Fe [SM] 09.99-12.05
Hyundai Sonata IV [EF] 04.01-11.04
Hyundai Terracan [HP] 01.01 -10.06
Kia Magentis [GD] 09.00-12.05
Land Rover Freelander I 09.97-03.07
Mazda MPV [LV] 07.94-05.99
Mitsubishi Pajero 10.06→
Nissan Pathfinder [R50] 10.97-08.03
Peugeot 306
Renault Megane I

 
5 906 Ft+ÁFA=7 500 Ft
Akció: 5 236 Ft+ÁFA=6 650 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
-35%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 552 S, 3397118984

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 400 mm
Haszn.sz.: AR 552 S
Cikkszám: 3397118984

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Alfa Romeo GT [937] 10.03-07.05
Alfa Romeo 147 [937] 11.00-06.05
Chevrolet Aveo [KL1S, T250] 02.06→
Chevrolet Kalos [KL1S, T200] 02.05→
Ford Fiesta VI [02/05] 11.01→
Ford Fusion [02/05] 10.02→
Hyundai Accent [MC] 04.06→
Hyundai i10 03.08→
Kia Picanto [BA] 05.04→
Kia Rio [DE] 03.05→
Lancia Musa [184] 10.04-09.07
Nissan Almera [N16, E] 01.00-11.06
Opel Agila [B] 03.08→
Subaru Impreza [GD, GG] 10.00-06.07
Suzuki Splash 01.08→
Yaris Verso [P2] 08.99-09.05

 
7 873 Ft+ÁFA=9 999 Ft
Akció: 5 079 Ft+ÁFA=6 450 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
-4%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 553 S, 3397007589

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 340 mm
Haszn.sz.: AR 553 S
Cikkszám: 3397007589

 

 

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
CHEVROLET Matiz [KL1K, M200], 2005.02. - 2010.12.
CHEVROLET Spark [KL1K, M200], 2005.02. - 2010.12.
CHEVROLET Spark [M300], 2009.12-től
DAIHATSU YRV [M2], 2000.08. - 2005.07.
GEELY MK, 2008.07-től
HYUNDAI Getz [TB], 2002.09. - 2009.06.
NISSAN Juke [F15], 2010.07-től
NISSAN Pixo hatchback (ferdehátú) [UA0], 2009.03-től
SUZUKI Alto hatchback (ferdehátú) [AMF], 2008.12-től

 
5 504 Ft+ÁFA=6 990 Ft
Akció: 5 276 Ft+ÁFA=6 700 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
-33%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 601 S, 3397118907

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 400 mm
Haszn.sz.: AR 601 S
Cikkszám: 3397118907

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Chevrolet Captiva [KL1C] 10.06-től
Dodge Caliber 01.06-től
Hyundai i20 01.09-től
Hyundai Tucson [JM] 08.04-tól
Kia Cerato [FE] 03.04-tól
Kia Sportage New 08.04-tól
Lancia Ypsilon [843] 06.03-tól
Mazda Premacy [CP] 03.99-05.05
Mazda 2 [DY] 02.03-06.07
Mazda 6 [GH] 08.07-tól
Mitsubishi Lancer 02.08-től
Nissan X-Trail
Opel Antara 05.06-től
Renault Scenic I [JA.] 01.96-04.03
Subaru Impreza Hatchback [GH] 06.07-tól
Toyota Avensis [T25] 01.03-től
Toyota Prius 12.97-08.03

 
7 795 Ft+ÁFA=9 900 Ft
Akció: 5 189 Ft+ÁFA=6 590 Ft
Kezdete: 2019.06.04
A készlet erejéig!
-12%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 605 S, 3397007504

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 350 mm
Haszn.sz.: AR 605 S
Cikksz.: 3397007504




Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
DAIHATSU Charade [NSP90], 2011.03-től
FORD Ka II [08], 2008.09. - 2010.10.
HONDA Civic hatchback (ferdehátú) [EU/EP], 2001.02. - 2005.12.
HONDA Stream [RN], 2000.10. - 2006.07.
MAZDA 2 [DE], 2007.06-től
MITSUBISHI Colt [CZ], 2008.10-től
NISSAN Note [E11; E11E], 2005.01-től
NISSAN Tiida [C11], 2007.02-től
NISSAN Tiida hatchback (ferdehátú) [C11], 2007.03-től
TATA Indica (Vista) [X1], 2008.08-től
TOYOTA Urban Cruiser [P1], 2009.01-től
TOYOTA Yaris [P9, JTD], 2005.08-től
TOYOTA Yaris [P9, VNK] fr, 2005.11-től

 
6 063 Ft+ÁFA=7 700 Ft
Akció: 5 354 Ft+ÁFA=6 800 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
Bosch Aerotwin Retrofit AR 606 S, 3397118910

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 500 mm
Haszn.sz.: AR 606 S
Cikkszám: 3397118910




Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
BMW Serie 3 [E 46], 1998.04. - 2005.03.
BMW Serie 3 Cabrio [E 46], 2000.03. - 2006.08.
BMW Serie 3 Compact [E 46], 2001.06. - 2004.12.
BMW Serie 3 Coupe [E 46], 1998.04. - 2006.05.
BMW Serie 3 Touring [E 46], 1999.10. - 2005.09.
CITROEN Xantia [X1], 1993.03. - 1998.12.
CITROEN Xantia [X2], 1997.10. - 2001.12.
CITROEN Xantia Break [X1], 1995.09. - 1998.01.
CITROEN Xantia Break [X2], 1997.12. - 1999.11.
CITROEN Xantia Break [X2], 1999.12. - 2001.12.
HYUNDAI Genesis Coupe [DK], 2010.11-től
HYUNDAI Grandeur [TG], 2005.07-től
HYUNDAI H-1, 2008.03-től
HYUNDAI Sonata V [NF], 2004.08. - 2010.12.
HYUNDAI Starex, 2007.05-től
KIA Cerato [TD], 2008.12-től
KIA Cerato Koup [TD], 2010.08-től
KIA Mohave, 2009.01-től
KIA Sorento [XM], 2009.09-től
KIA Soul [AM], 2008.09-től
LANCIA Kappa Berlina [838], 1994.11. - 2000.12.
LANCIA Kappa Coupe [838], 1997.04. - 2000.06.
LANCIA Kappa Station Wagon [838], 1994.11. - 2000.12.
LEXUS GS [S1], 1997.08-től
LEXUS SC Cabrio [Z4], 2001.05-től
RENAULT Laguna II [BG.], 2001.03. - 2007.09.
RENAULT Laguna II Grandtour [KG.], 2001.03. - 2007.09.
SUZUKI Kizashi, 2010.06-től
TOYOTA Camry [V4], 2006.01-től
VOLVO XC90, 2002.10. - 2004.07.

 
5 000 Ft+ÁFA=6 350 Ft
-2%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 607 S, 3397118909

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 475 mm
Haszn.sz.: AR 607 S
Cikkszám: 3397118909

 

 



Chrysler 300M [LH] 06.98-12.04
CHERY Tiggo [T 11], 2005.04-től
CHEVROLET Orlando, 2010.10-től
CHRYSLER 300M [LH], 1998.09. - 2004.08.
FIAT Freemont [JC], 2011.06-től
HONDA Accord Coupe [CG], 1997.12. - 2002.12.
INFINITI FX [S51], 2008.07-től
LEXUS ES [V1/2/3/4/], 2006.03-től
MAZDA 3 [BL], 2008.12-től
MAZDA 3 hatchback (ferdehátú) [BL], 2008.12-től
NISSAN Navara [D40], 2005.05-től
NISSAN Pathfinder [R51], 2005.01-től
NISSAN Teana [J31], 2006.04. - 2008.02.
OPEL Signum, 2003.05. - 2008.09.
OPEL Vectra [C], 2001.09. - 2008.10.
OPEL Vectra Caravan [C], 2003.09. - 2008.10.
SUBARU Legacy [BM/BR/BQ], 2009.06-től
SUBARU Legacy Kombi [BM/BR/BQ], 2009.06-től
SUBARU Outback [BM/BR/BQ], 2009.06-től
TOYOTA RAV4 [A2], 2000.05. - 2006.01.
TOYOTA Solara, 2003.09. - 2008.08.

 
5 630 Ft+ÁFA=7 150 Ft
Akció: 5 512 Ft+ÁFA=7 000 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
-22%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 608 S, 3397007654

Aerotwin Retrofit
Beépítés helye elöl, Készlet, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 475 mm, integrált mosófuvókával
Haszn.sz.: AR 608 S
Cikksz.: 3397007654



 

JAGUAR S-Type [CCX], 2001.10. - 2008.03.
JAGUAR XJ 6/2003, 2003.02. - 2010.07.
JAGUAR XJ 8/2003, 2003.02. - 2010.07.

 
7 244 Ft+ÁFA=9 200 Ft
Akció: 5 669 Ft+ÁFA=7 200 Ft
Kezdete: 2018.12.13
A készlet erejéig!
Bosch Aerotwin Retrofit AR 609 S, 3397009776

Aerotwin Retrofit
Beépítés helye elöl, Készlet, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 600 mm, integrált mosófuvókával
Haszn.sz.: AR 609 S
Cikksz.: 3397009776



 
CHEVROLET Trans Sport, 1996.09-től
IVECO Daily, 1999.05-től
KIA Carnival [UP], 1998.06. - 2006.06.
KIA Sedona, 1998.06-től
NISSAN Interstar [X70], 2002.07. - 2010.06.
NISSAN Vanette Cargo [C23M], 1992.07. - 2001.11.
OPEL Movano [A], 1998.06. - 2010.03.
RENAULT Espace II [J63], 1991.01. - 1996.09.
RENAULT Master [X70], 1997.10. - 2010.04.
RENAULT Safrane [B54], 1999.02. - 2000.12.

 
6 614 Ft+ÁFA=8 400 Ft
Bosch Aerotwin Retrofit AR 612 S, 3397014158

Aerotwin Retrofit
Beépítés helye elöl, Készlet, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 400 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 612 S

HYUNDAI i20 (GB, IB) 11.14 -
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -
HYUNDAI i20 Kupé (GB) 05.15 -

 
5 512 Ft+ÁFA=7 000 Ft
Bosch Aerotwin Retrofit AR 614 S, 3397014271

Aerotwin Retrofit
Beépítés helye elöl, Készlet, Hossz 1 650 mm, Hossz 2 425 mm, balkormányoshoz
Használati szám: AR 614 S
Cikksz.: 3397014271

BMW X5 (F15, F85) 06.12 - 10.18
BMW X6 (F16, F86) 08.14 -

 
7 079 Ft+ÁFA=8 990 Ft
 

Webáruház készítés