Új jelszó kérése
SZERVIZ és ÜZLET

XV. Wesselényi u. 26.

Nyitvatartás:

Hétköznap 8.30-17.00

Szervízünk:

Profi szerelőink több éves szakmai múlttal és tapasztalattal várják ügyfeleinket!

-Olaj és szűrőcsere
-Féktárcsa és betét csere
-Vezérlés szett csere

-Lengéscsillapító csere

-Vizsgára felkészítés

-Futómű javítás

-Átvizsgálás

-Klíma tisztítás 

-STB...


Kérjen ajánlatot elérhetőségeinken!

Alkatrész, üzlet:

+36-30-6539088

Szerviz:

+36-70-2707986

 

Nyitvatartás:

Hétköznap 8.30-17.00

 

info@olajmezo.hu

 

http://www.olajmezo.hu/shop_ordered/3345/shop_pic/cat_pic/711417.jpg?time=1401438688

 

Címünk: 

XV. Wesselényi u. 26.

Házhozszállítás

Megrendelés végösszeg Szállítási költség
0 Ft-tól 12499 Ft-ig: 1 200 Ft
12500 Ft-tól 24999 Ft-ig: 1 000 Ft
25000 Ft-tól   Ingyenes!

 

Hírek
2017.04.27 16:17
2017.04.27 16:15
2017.04.27 16:14
2017.04.27 16:13
2017.04.27 16:12
2017.04.27 16:11
2017.04.27 16:10
2017.04.27 16:06
2017.04.27 16:06
2017.04.27 16:04
2017.04.27 15:40
2017.04.27 15:09
2017.04.26 15:41
2014.03.10
2013.02.19 11:56
TOP termékek
Termékajánló
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS

Ingyenes szállítás 24.999 Ft-tól!

szállítás

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Naptár
2018. Szeptember
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bosch Aerotwin ablaktörlő

Fő kategória >Bosch ablaktörlő lapátok >Bosch Aerotwin ablaktörlő

Sorrend:

-22%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 502 S, 3397118995

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 500 mm, Hossz 2 450 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 502 S
Cikksz.: 3397118995



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Honda Civic Aerodeck [MB/MC] 03.98-02.01
Honda Civic Coupé [EJ] 09.92-08.00
Honda Civic CRX [EG/EH] 03.92-12.98
Honda Civic Fastback [MA] 09.94-01.97
Honda Civic Hatchback, Sedan [EG/EH/EJ/EK] 10.91-02.01
Honda HR-V [GH] 12.98-12.05
Hyundai Accent [LC] 05.99-03.06
Hyundai Accent [X3] 07.94-07.99
Mitsubishi Lancer [CA/CB/CD] 12.91-12.96
Nissan Micra [K11E] 08.92-10.02
Opel Agila [A] 06.00-02.08
Opel Corsa [C] 09.00-09.06
Opel Tigra TwinTop [B] 06.04-tól
Peugeot 106 [S1] 09.91-05.05
Rover 45 02.00-05.05
Seat Inca [6K9] 11.95-06.03
Smart Roadster [452] 04.03-11.05
Ssangyong Musso [MJ] 07.93-12.05
Suzuki Baleno 04.95-09.05
Suzuki Swift Sedan [EA] 09.91-09.95
Suzuki Wagon R+ [EM] 10.96-03.06
Toyota Corolla [E10; E11] 05.92-09.01
Toyota RAV4 [A1] 04.94-08.00

 
6 299 Ft+ÁFA=8 000 Ft
Akció: 4 882 Ft+ÁFA=6 200 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-7%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 503 S, 3397118993

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 500 mm, Hossz 2 475 mm
Haszn.sz.: AR 503 S
Cikksz.: 3397118993




Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
BMW 3 Compact [E 36] 03.94-09.00
BMW Z3 [E 36/7] 03.95-09.02
Dacia Logan [LS.] 07.04→
Dacia Logan MCV [KS./FS.] 01.07→
Dacia Sandero [BS./FS./ 06.08→
Daewoo Nubira [KALJ, J100] 09.97-09.99
Fiat Croma [154..] 05.91-12.96
Honda Legend 01.96-12.04
Hyundai Sonata II [Y3] 05.96-06.98
Hyundai Sonata III [EF] 03.98-03.01
Kia Sportage [JA] 05.93-08.04
Opel Astra [G] 09.97-12.05
Opel Astra Classic [F-Classic] 09.97-08.00
Opel Monterey [A] 09.91-12.97
Renault Clio I [X57] 03.94-02.98
Renault Kangoo I [FC./KC.] 10.97-12.07
Seat Toledo [1L2] 05.91-03.99
Skoda Favorit 09.94-12.98
Skoda Felicia 10.94-08.01
Volvo S40 I 09.95-07.00
Volvo V40 01.95-06.04
Volvo 740
Volvo 940

 
5 189 Ft+ÁFA=6 590 Ft
Akció: 4 843 Ft+ÁFA=6 150 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-7%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 530 S, 3397118903

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 530 mm
Haszn.sz.: AR 530 S
Cikkszám: 3397118903




Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Audi A4 [8D2; B5] 11.94-09.01
Audi A4 [8E2; B6] 10.00-03.01
Audi A4 Avant [8D5; B5] 11.94-09.01
Jeep Grand Cherokee [WG] 09.00-12.04, [WH] 03.05→ , [WJ] 10.98-09.04
Nissan Maxima [J30] 10.88-06.94
Nissan Maxima QX [A32] 10.94-01.00
Toyota Hiace [KLH] 08.01→
Volvo S70 01.97-07.00
Volvo V70 I 01.97-03.00
Volvo 440/460 09.88-07.97
Volvo 850 09.91-07.98
VW Caravelle T4 [70, 7D] 09.90-06.03
VW Passat [3B2] 10.96-10.02
VW Passat [3B3] 10.00-10.01
VW Passat [31, 35, 3A..] 03.90-03.97
VW Passat [312,315,3A5] 10.90-09.94
VW Passat Variant [3B5] 10.94-11.00
VW Passat [3B6] 10.00-10.01
VW Passat [31, 35, 3A..] 03.90-03.97
VW Passat [312,315,3A5]
VW Transporter T4 [70, 7D] 09.90-06.03

 
5 394 Ft+ÁFA=6 850 Ft
Akció: 5 031 Ft+ÁFA=6 390 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-21%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 531 S, 3397118901

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 450 mm
Haszn.sz.: AR 531 S
Cikkszám: 3397118901

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Citroen C3-Pluriel [A42] 05.03→
Fiat Doblo [119..] 07.00→
Fiat Doblo Cargo [223..] 07.00→
Fiat Punto [188..] 07.99→
Fiat Punto Van [288..] 05.99→
Fiat Stilo [192..] 10.01-06.05
Fiat Stilo Multi Wagon [192..] 10.02-06.05
Hyundai Sonata 09.97→
Kia Pregio [TB] 02.97-12.03
Kia Rio 07.00-02.05
Mazda MX-3 05.91-01.99
Mazda 323 [BA,BJ,BG]
Mazda 626 [GF,GW]
Mitsubishi Galant [EA,E3]
Mitsubishi Lancer [C1/C3] 01.89-12.94
Nissan Micra [K12E] 11.02→
Renault Clio II [BB./CB./SB.] 03.98-10.07
Renault Thalia II [LB.] 10.99-10.07
Seat Cordoba Vario [6K5] 07.96-08.96
Seat Cordoba [6L2] 09.02-04.06
Seat Ibiza [6L1] 09.01-02.06
Subaru Impreza Kombi, Sedan [GC, GF] 01.93-09.00
Suzuki Swift Hatchback [MA] 03.96-12.04
Suzuki Swift Hatchback [MZ/EZ] 11.04→
Suzuki Swift Sedan [MA] 03.96-12.04
Toyota Avensis [T22] 10.97-01.03
Toyota Carina E [T19] 02.92-10.97
VW Caddy [9K9] 11.95-06.03
VW Caddy Pickup [9U7] 06.96-12.00
VW Polo Classic [6V2] 11.95-09.01
VW Polo Variant [6V5] 05.97-09.01

 
6 299 Ft+ÁFA=8 000 Ft
Akció: 5 000 Ft+ÁFA=6 350 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-6%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 532 S, 3397118986

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 500 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 532 S
Cikkszám: 3397118986

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Audi 80 [8C2; B4] 09.91-05.95
Audi 80 Avant [8C5; B4] 08.92-07.95
BMW 3 [E 36] 09.90-12.98
Chrysler PT Cruiser [PT] 06.00-tól
Ford Mondeo I [93] 01.93-07.96
Ford Mondeo II [97] 08.96-09.00
Ford Probe 08.92-09.97
Honda CR-V [RD] 07.02-09.06
Mazda 626 [GE] 08.91-03.97
Mitsubishi Carisma [DA] 05.96-12.03
Nissan Primera [P11E] 06.96-12.01
Nissan Terrano II [R20] 05.96-12.06
Saab 9-3 [9400] 03.98-09.02
Saab 900 [II] 09.93-10.98
Saab 9000 09.92-12.98
Skoda SuperB [3U4] 11.04-03.08
Volvo S40 / V40 I 09.95-01.04

 
5 197 Ft+ÁFA=6 600 Ft
Akció: 4 866 Ft+ÁFA=6 180 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-8%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 533 S, 3397118902

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 475 mm
Haszn.sz.: AR 533 S
Cikkszám: 3397118902

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Alfa Romeo 166 [936] 10.98-10.07
Audi A3 [8L1] 09.96-06.03
Honda Legend 01.91-12.95
Honda Prelude [BB] 02.92-09.96
Kia Clarus I [GC] 05.96-05.98
Kia Clarus II [GC] 06.98-11.01
Kia Sephia I [FA] 01.92-12.00
Kia Shuma II [FB] 01.01-08.04
Mazda Xedos-6 [CA] 01.92-02.99
Mazda Xedos-9 [TA] 07.93-11.02
Mazda 323 F Hatchback [BA] 05.94-07.98
Mitsubishi Colt [CJ] 11.95-06.03
Mitsubishi Galant [E5...8] 11.92-10.96
Mitsubishi L 200 [KB] 12.05→
Mitsubishi Lancer [CK/CP/CN] 11.95-05.01
Nissan Almera [N15] 07.95-04.00
Nissan Primera [P10E, W10] 06.90-06.96
Nissan Sunny [N14] 10.90-05.95
Seat Cordoba [6K2] 09.93-12.02
Seat Cordoba [6L2] 09.02-04.06
Seat Cordoba Vario [6K5] 07.96-12.02
Seat Ibiza [6K1] 03.93-05.02
Seat Ibiza [6L1] 09.01-02.06
Seat Leon [1M1] 10.98-06.06
Seat Toledo [1M2] 04.99-07.04
Skoda Fabia [6Y2,6Y3] 09.99-12.07
Skoda Fabia Combi [6Y5] 12.99-12.07
Skoda Octavia I. [1U2] 09.96→
Skoda Octavia I. Combi [1U5] 10.96→
Subaru Forester [SF; SG] 01.97-11.07
Subaru Legacy [BD/BG] 01.94-08.98
VW Bora [1J2] 09.98-05.02
VW Bora Variant [1J6] 09.98-05.02
VW Golf III 11.91-12.97
VW Golf IV 10.97-05.02
VW Jetta III [1H8] 11.92-12.99
VW Polo [9N1] 09.01-05.02
VW Vento [1H2] 11.91-12.97

 
5 551 Ft+ÁFA=7 050 Ft
Akció: 5 110 Ft+ÁFA=6 490 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-2%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 534 S, 3397007503

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 380 mm
Haszn.sz.: AR 534 S
Cikksz.: 3397007503

 






Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
DAEWOO Matiz [KLYA], 1998.04-től
HONDA Jazz [GD], 2002.03. - 2008.12.
TOYOTA Echo, 1999.09-től
TOYOTA Yaris [P1], 1999.01. - 2005.08.
TOYOTA Yaris [P1] fr, 2001.01. - 2006.08.
VW Fox [5Z1], 2005.04-től

 
4 724 Ft+ÁFA=6 000 Ft
Akció: 4 646 Ft+ÁFA=5 900 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-30%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 550 S, 3397118906

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 530 mm
Haszn.sz.: AR 550 S
Cikksz.: 3397118906

 






Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Audi A6 [4A2; C4] 06.94-10.97
Audi A6 [4B2; C5] 04.97-05.01
Audi Coupé [89; B3] 11.88-12.95
Audi S4 [4A2; C4] 07.92-07.94
Audi S8 [4D2] 09.96-09.02
Audi 100 [4A2; C4] 12.90-07.94
Chrysler Sebring [JR] 10.00-tól
Chrysler Stratus [JA] 08.95-04.01
Chrysler 300 [LX] 08.04-tól
Citroen Berlingo [M49] 07.96-11.02
Citroen Berlingo [M59] 11.02-től
Citroen Jumper [U5] 02.02-től
Citroen Jumper [23] 02.94-02.02
Fiat Ducato 03.94-03.02
Fiat Ducato 04.02-08.06
Ford Transit [E_ _] 08.91-08.00
Land Rover Discovery III 10.04-től
Range Rover IV Sport 03.05-tól
Mercedes ML [163] 03.98-06.05
Mercedes SLK [170] 09.96-03.04
Peugeot Boxer [U3] 02.94-02.02
Peugeot Boxer [U5] 02.02-től
Peugeot Partner [M4] 07.96-08.02
Peugeot Partner [M5] 09.02-től
Rover 75 01.99-05.05

 
7 874 Ft+ÁFA=10 000 Ft
Akció: 5 512 Ft+ÁFA=7 000 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-11%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 551 S, 3397118905

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 500 mm
Haszn.sz.: AR 551 S
Cikksz.: 3397118905

 

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Alfa Romeo 156
Audi A8 [4D2; D2] 06.94-09.02
Audi 100 [4A2; C4] 12.90-07.94
Audi 100 Avant [4A5; C4] 12.90-07.94
BMW X3 [E 83] 01.04→
Chevrolet Epica [KL1L] 06.06→
Chevrolet Evanda [KL1L, V200] 02.05-09.06
Citroen Xsara [N6; N7] 07.97→
Daewoo Leganza [KLAV, V100] 03.97-12.02
Fiat Brava [182..] 10.95-09.01
Fiat Bravo [182..] 10.95-09.01
Ford Mondeo III [01] 10.00-03.07
Ford Mondeo III Turnier [01] 10.00-03.07
Ford Tourneo Connect [02] 05.02→
Ford Transit Connect [02] 05.02→
Honda Accord Aerodeck [CB/CC/CD/CE] 01.91-06.98
Honda Accord Coupé [CB/CC/CD/CE] 09.93-06.98
Honda Accord Sedan [CA/CB/CD] 01.91-12.99
Honda Accord Sedan [CC; CE/CF] 03.93-10.98
Hyundai Santa Fe [SM] 09.99-12.05
Hyundai Sonata IV [EF] 04.01-11.04
Hyundai Terracan [HP] 01.01 -10.06
Kia Magentis [GD] 09.00-12.05
Land Rover Freelander I 09.97-03.07
Mazda MPV [LV] 07.94-05.99
Mitsubishi Pajero 10.06→
Nissan Pathfinder [R50] 10.97-08.03
Peugeot 306
Renault Megane I

 
5 906 Ft+ÁFA=7 500 Ft
Akció: 5 236 Ft+ÁFA=6 650 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-35%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 552 S, 3397118984

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 400 mm
Haszn.sz.: AR 552 S
Cikkszám: 3397118984

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Alfa Romeo GT [937] 10.03-07.05
Alfa Romeo 147 [937] 11.00-06.05
Chevrolet Aveo [KL1S, T250] 02.06→
Chevrolet Kalos [KL1S, T200] 02.05→
Ford Fiesta VI [02/05] 11.01→
Ford Fusion [02/05] 10.02→
Hyundai Accent [MC] 04.06→
Hyundai i10 03.08→
Kia Picanto [BA] 05.04→
Kia Rio [DE] 03.05→
Lancia Musa [184] 10.04-09.07
Nissan Almera [N16, E] 01.00-11.06
Opel Agila [B] 03.08→
Subaru Impreza [GD, GG] 10.00-06.07
Suzuki Splash 01.08→
Yaris Verso [P2] 08.99-09.05

 
7 873 Ft+ÁFA=9 999 Ft
Akció: 5 079 Ft+ÁFA=6 450 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-4%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 553 S, 3397007589

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 550 mm, Hossz 2 340 mm
Haszn.sz.: AR 553 S
Cikkszám: 3397007589

 

 

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
CHEVROLET Matiz [KL1K, M200], 2005.02. - 2010.12.
CHEVROLET Spark [KL1K, M200], 2005.02. - 2010.12.
CHEVROLET Spark [M300], 2009.12-től
DAIHATSU YRV [M2], 2000.08. - 2005.07.
GEELY MK, 2008.07-től
HYUNDAI Getz [TB], 2002.09. - 2009.06.
NISSAN Juke [F15], 2010.07-től
NISSAN Pixo hatchback (ferdehátú) [UA0], 2009.03-től
SUZUKI Alto hatchback (ferdehátú) [AMF], 2008.12-től

 
5 504 Ft+ÁFA=6 990 Ft
Akció: 5 276 Ft+ÁFA=6 700 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-34%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 601 S, 3397118907

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 600 mm, Hossz 2 400 mm
Haszn.sz.: AR 601 S
Cikkszám: 3397118907

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Chevrolet Captiva [KL1C] 10.06-től
Dodge Caliber 01.06-től
Hyundai i20 01.09-től
Hyundai Tucson [JM] 08.04-tól
Kia Cerato [FE] 03.04-tól
Kia Sportage New 08.04-tól
Lancia Ypsilon [843] 06.03-tól
Mazda Premacy [CP] 03.99-05.05
Mazda 2 [DY] 02.03-06.07
Mazda 6 [GH] 08.07-tól
Mitsubishi Lancer 02.08-től
Nissan X-Trail
Opel Antara 05.06-től
Renault Scenic I [JA.] 01.96-04.03
Subaru Impreza Hatchback [GH] 06.07-tól
Toyota Avensis [T25] 01.03-től
Toyota Prius 12.97-08.03

 
7 795 Ft+ÁFA=9 900 Ft
Akció: 5 118 Ft+ÁFA=6 500 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
 

Webáruház készítés