Új jelszó kérése
SZERVIZ és ÜZLET

XV. Wesselényi u. 26.

Nyitvatartás:

Hétköznap 8.30-17.00

Szervízünk:

Profi szerelőink több éves szakmai múlttal és tapasztalattal várják ügyfeleinket!

-Olaj és szűrőcsere
-Féktárcsa és betét csere
-Vezérlés szett csere

-Lengéscsillapító csere

-Vizsgára felkészítés

-Futómű javítás

-Átvizsgálás

-Klíma tisztítás 

-STB...


Kérjen ajánlatot elérhetőségeinken!

Alkatrész, üzlet:

+36-30-6539088

Szerviz:

+36-70-2707986

 

Nyitvatartás:

Hétköznap 8.30-17.00

 

info@olajmezo.hu

 

http://www.olajmezo.hu/shop_ordered/3345/shop_pic/cat_pic/711417.jpg?time=1401438688

 

Címünk: 

XV. Wesselényi u. 26.

Házhozszállítás

Megrendelés végösszeg Szállítási költség
0 Ft-tól 12499 Ft-ig: 1 200 Ft
12500 Ft-tól 24999 Ft-ig: 1 000 Ft
25000 Ft-tól   Ingyenes!

 

Hírek
2017.04.27 16:17
2017.04.27 16:15
2017.04.27 16:14
2017.04.27 16:13
2017.04.27 16:12
2017.04.27 16:11
2017.04.27 16:10
2017.04.27 16:06
2017.04.27 16:06
2017.04.27 16:04
2017.04.27 15:40
2017.04.27 15:09
2017.04.26 15:41
2014.03.10
2013.02.19 11:56
TOP termékek
Termékajánló
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS

Ingyenes szállítás 24.999 Ft-tól!

szállítás

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Naptár
2018. Szeptember
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bosch Aerotwin ablaktörlő

Fő kategória >Bosch ablaktörlő lapátok >Bosch Aerotwin ablaktörlő

Sorrend:

-22%
Bosch Aerotwin Retrofit  AR24U, 3397008538

Aerotwin Retrofit
Hossz 600 mm
Haszn.sz.: AR 24 U
Cikksz.: 3397008538



 
3 937 Ft+ÁFA=5 000 Ft
Akció: 3 071 Ft+ÁFA=3 900 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-14%
Bosch Aerotwin Retrofit  AR26U, 3397008539

Aerotwin Retrofit
Hossz 650 mm
Haszn.sz.: AR 24 U
Cikksz.: 3397008539



 
4 016 Ft+ÁFA=5 100 Ft
Akció: 3 465 Ft+ÁFA=4 400 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-29%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 450 S, 3397118994

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 450 mm, Hossz 2 450 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 450 S
Cikksz.: 3397118994






Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Daewoo Nexia [KLETN] 11.94→
Daewoo Nexia Hatchback [KLETN] 11.94-08.97
Land Rover Discovery I 09.89-12.98
Mazda MX-5 [NA] 09.93-11.97
Mazda MX-5 [NB] 01.98-07.05
Mazda 121 [Soho] 01.97-12.04
Mazda 323 Wagon [BW] 09.89-10.95
Mini Clubman [R 55] 11.07→
Mitsubishi L 300 Wagon [P] 11.86-12.00
Opel Combo 09.94-10.01
Opel Corsa [B] 03.93-09.00
Opel Tigra [A] 09.94-08.99
Renault Clio I [X57] 06.90-02.94
Skoda Favorit 09.88-09.94
Ssangyong Korando [KJ] 07.96-12.05
Suzuki Vitara [ET] 03.88-03.98

 
6 299 Ft+ÁFA=8 000 Ft
Akció: 4 488 Ft+ÁFA=5 700 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
Bosch Aerotwin Retrofit AR 451 S, 3397014076

Aerotwin Retrofit
Beépítés helye elöl, Készlet, Hossz 1 450 mm, Hossz 2 475 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 451 S
Cikksz.: 3397014076

FIAT 124 Spider (348_) 03.16 -
MAZDA MX-5 IV (ND) 04.15 -
MAZDA MX-5 RF Targa (ND) 10.16 -
MINI (F56) 12.13 -
MINI Kabrió (F57) 09.15 -
MINI (F55) 07.14 -

 
4 566 Ft+ÁFA=5 799 Ft
-14%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 480 S, 3397118900

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 475 mm, Hossz 2 475 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 480 S
Cikkszám: 3397118900



http://statics2.carparts-cat.com/webdata4/ImageData/artbild/2018.2.0/30/3397007045phanwhgr0000.jpg


Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Daewoo Lanos 01.04→
Fiat Barchetta [183..] 01.95-02.05
Fiat Cinquecento [170..] 07.91-07.98
Fiat Seicento [187..] 03.98→
Ford Fiesta IV/V [96/99] 10.95-12.02
Ford Fiesta IV/V Courier [96/99] 10.95-12.02
Ford Streetka 12.02-12.05
Jeep Cherokee [KJ] 03.01-12.07
Mazda Tribute [EP] 02.01→
Mazda 626 Wagon [GV] 03.92-10.97
Mitsubishi L200 [K6/K7] 01.96→
Mitsubishi Pajero [V] 12.90-06.00
Mitsubishi Pajero Pinin [H] 06.98→
Nissan Navara [D22] 06.00→
Nissan Patrol [260] 04.89-05.98
Nissan Pickup [D21] 08.87-02.98
Nissan Pickup [D22] 02.97→
Opel Calibra 06.90-03.97
Opel Frontera [A; B] 09.91-09.04
Opel Omega [A] 09.86-03.94
Opel Vectra [A] 09.88-08.95
Opel Vectra [B] 09.95-09.03
Opel Vectra Caravan [B] 09.95-09.03
Suzuki Grand Vitara 03.98→
VW Corrado [50] 08.91-07.95
VW Polo [6N1] 10.94-12.99
VW Polo [6N2] 07.98-09.01

 
6 063 Ft+ÁFA=7 700 Ft
Akció: 5 236 Ft+ÁFA=6 650 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-20%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 500 S, 3397009081

Aerotwin Retrofit
Beépítés helye elöl, Készlet, Hossz 1 500 mm, Hossz 2 500 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 500 S
Cikkszám: 3397009081




Az alábbi autókra megfelelő:


BMW Serie 3 Compact [E 36], 1994.03. - 2000.09.
BMW Z3 [E 36/7], 1995.03. - 2002.09.
BMW Z3 Coupe [E 36/8], 1997.09. - 2002.06.
BRILLIANCE BS4, 2008.10-től
BRILLIANCE BS6, 2006.10-től
CHERY Amulet, 2011.06-től
DACIA Duster, 2009.10-től
DACIA Logan [LS], 2004.07-től
DACIA Logan MCV [KS/FS], 2007.01-től
DACIA Logan Pick-Up [US], 2007.01-től
DACIA Sandero [BS], 2008.06-től
DAEWOO Nubira [KLAJ, J100], 1997.09. - 1999.09.
DAEWOO Nubira hatchback (ferdehátú) [KLAJ, J100], 1997.09. - 1999.09.
DAEWOO Nubira Station Wagon [KLAJ, J100], 1997.09. - 1999.09.
FORD Probe, 1988.09. - 1997.08.
HONDA NSX Coupe [NA], 1990.06. - 2005.09.
HYUNDAI Sonata II [Y3], 1993.07. - 1998.06.
KIA Sportage [JA], 1993.05. - 2004.08.
LEXUS LX [J1], 1998.01. - 2007.08.
LINCOLN Aviator, 2002.09. - 2005.08.
LINCOLN Mark LT, 2005.09. - 2008.08.
MASERATI Biturbo, 1989.03. - 2001.12.
MAZDA MX-6 [GE], 1991.07. - 1997.06.
MAZDA RX-7 Coupe [FD], 1992.01. - 1996.02.
MG MGTF, 2002.03-től
MITSUBISHI Canter [FE], 1996.10. - 1998.04.
MITSUBISHI Canter 35 [FE], 1998.05. - 2000.10.
MITSUBISHI Pajero [V], 2000.02-től
MITSUBISHI Pajero Sport [K], 1996.07. - 2009.02.
NISSAN Cabstar [F24], 2006.09-től
NISSAN Cube [Z12], 2009.08-től
NISSAN Kubistar [X76], 2003.07-től
NISSAN Patrol GR [Y61], 1997.08. - 2010.03.
NISSAN Trade, 1987.03. - 2000.12.
OPEL Monterey [A], 1991.09. - 1997.12.
RENAULT Clio I [X57], 1994.03. - 1998.02.
RENAULT Duster [HS], 2009.10-től
RENAULT Kangoo I [FC./KC.], 1997.10. - 2007.12.
RENAULT Logan [LS], 2004.07-től
RENAULT Logan MCV [KS/FS], 2007.01-től
RENAULT Sandero [BS], 2010.11-től
RENAULT Trafic, 1980.09. - 2001.05.
RENAULT 19 [X53], 1988.09. - 2001.12.
RENAULT 19 [X53], 1988.09. - 2001.12.
ROVER Serie 800, 1991.10. - 1999.09.
SEAT Toledo [1L2], 1991.05. - 1999.03.
SKODA Favorit, 1994.10. - 1998.12.
SKODA Felicia [6U1], 1994.10. - 2001.08.
SKODA Felicia Combi [6U5], 1994.10. - 2001.08.
SKODA Forman, 1990.10. - 1995.12.
SKODA Pick-Up [6U7], 1991.09. - 2001.03.
SSANGYONG Rexton, 2002.05-től
TOYOTA Dyna, 2000.10-től
VOLVO S40 I, 1995.09. - 2004.01.
VOLVO V40 I, 1995.01. - 2004.06.
VOLVO 740, 1990.09. - 1995.07.
VOLVO 940, 1990.09. - 1998.10.

 
6 063 Ft+ÁFA=7 700 Ft
Akció: 4 843 Ft+ÁFA=6 150 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-22%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 502 S, 3397118995

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 500 mm, Hossz 2 450 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 502 S
Cikksz.: 3397118995



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Honda Civic Aerodeck [MB/MC] 03.98-02.01
Honda Civic Coupé [EJ] 09.92-08.00
Honda Civic CRX [EG/EH] 03.92-12.98
Honda Civic Fastback [MA] 09.94-01.97
Honda Civic Hatchback, Sedan [EG/EH/EJ/EK] 10.91-02.01
Honda HR-V [GH] 12.98-12.05
Hyundai Accent [LC] 05.99-03.06
Hyundai Accent [X3] 07.94-07.99
Mitsubishi Lancer [CA/CB/CD] 12.91-12.96
Nissan Micra [K11E] 08.92-10.02
Opel Agila [A] 06.00-02.08
Opel Corsa [C] 09.00-09.06
Opel Tigra TwinTop [B] 06.04-tól
Peugeot 106 [S1] 09.91-05.05
Rover 45 02.00-05.05
Seat Inca [6K9] 11.95-06.03
Smart Roadster [452] 04.03-11.05
Ssangyong Musso [MJ] 07.93-12.05
Suzuki Baleno 04.95-09.05
Suzuki Swift Sedan [EA] 09.91-09.95
Suzuki Wagon R+ [EM] 10.96-03.06
Toyota Corolla [E10; E11] 05.92-09.01
Toyota RAV4 [A1] 04.94-08.00

 
6 299 Ft+ÁFA=8 000 Ft
Akció: 4 882 Ft+ÁFA=6 200 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-7%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 503 S, 3397118993

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 500 mm, Hossz 2 475 mm
Haszn.sz.: AR 503 S
Cikksz.: 3397118993




Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
BMW 3 Compact [E 36] 03.94-09.00
BMW Z3 [E 36/7] 03.95-09.02
Dacia Logan [LS.] 07.04→
Dacia Logan MCV [KS./FS.] 01.07→
Dacia Sandero [BS./FS./ 06.08→
Daewoo Nubira [KALJ, J100] 09.97-09.99
Fiat Croma [154..] 05.91-12.96
Honda Legend 01.96-12.04
Hyundai Sonata II [Y3] 05.96-06.98
Hyundai Sonata III [EF] 03.98-03.01
Kia Sportage [JA] 05.93-08.04
Opel Astra [G] 09.97-12.05
Opel Astra Classic [F-Classic] 09.97-08.00
Opel Monterey [A] 09.91-12.97
Renault Clio I [X57] 03.94-02.98
Renault Kangoo I [FC./KC.] 10.97-12.07
Seat Toledo [1L2] 05.91-03.99
Skoda Favorit 09.94-12.98
Skoda Felicia 10.94-08.01
Volvo S40 I 09.95-07.00
Volvo V40 01.95-06.04
Volvo 740
Volvo 940

 
5 189 Ft+ÁFA=6 590 Ft
Akció: 4 843 Ft+ÁFA=6 150 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-7%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 530 S, 3397118903

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 530 mm
Haszn.sz.: AR 530 S
Cikkszám: 3397118903




Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Audi A4 [8D2; B5] 11.94-09.01
Audi A4 [8E2; B6] 10.00-03.01
Audi A4 Avant [8D5; B5] 11.94-09.01
Jeep Grand Cherokee [WG] 09.00-12.04, [WH] 03.05→ , [WJ] 10.98-09.04
Nissan Maxima [J30] 10.88-06.94
Nissan Maxima QX [A32] 10.94-01.00
Toyota Hiace [KLH] 08.01→
Volvo S70 01.97-07.00
Volvo V70 I 01.97-03.00
Volvo 440/460 09.88-07.97
Volvo 850 09.91-07.98
VW Caravelle T4 [70, 7D] 09.90-06.03
VW Passat [3B2] 10.96-10.02
VW Passat [3B3] 10.00-10.01
VW Passat [31, 35, 3A..] 03.90-03.97
VW Passat [312,315,3A5] 10.90-09.94
VW Passat Variant [3B5] 10.94-11.00
VW Passat [3B6] 10.00-10.01
VW Passat [31, 35, 3A..] 03.90-03.97
VW Passat [312,315,3A5]
VW Transporter T4 [70, 7D] 09.90-06.03

 
5 394 Ft+ÁFA=6 850 Ft
Akció: 5 031 Ft+ÁFA=6 390 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-21%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 531 S, 3397118901

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 450 mm
Haszn.sz.: AR 531 S
Cikkszám: 3397118901

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Citroen C3-Pluriel [A42] 05.03→
Fiat Doblo [119..] 07.00→
Fiat Doblo Cargo [223..] 07.00→
Fiat Punto [188..] 07.99→
Fiat Punto Van [288..] 05.99→
Fiat Stilo [192..] 10.01-06.05
Fiat Stilo Multi Wagon [192..] 10.02-06.05
Hyundai Sonata 09.97→
Kia Pregio [TB] 02.97-12.03
Kia Rio 07.00-02.05
Mazda MX-3 05.91-01.99
Mazda 323 [BA,BJ,BG]
Mazda 626 [GF,GW]
Mitsubishi Galant [EA,E3]
Mitsubishi Lancer [C1/C3] 01.89-12.94
Nissan Micra [K12E] 11.02→
Renault Clio II [BB./CB./SB.] 03.98-10.07
Renault Thalia II [LB.] 10.99-10.07
Seat Cordoba Vario [6K5] 07.96-08.96
Seat Cordoba [6L2] 09.02-04.06
Seat Ibiza [6L1] 09.01-02.06
Subaru Impreza Kombi, Sedan [GC, GF] 01.93-09.00
Suzuki Swift Hatchback [MA] 03.96-12.04
Suzuki Swift Hatchback [MZ/EZ] 11.04→
Suzuki Swift Sedan [MA] 03.96-12.04
Toyota Avensis [T22] 10.97-01.03
Toyota Carina E [T19] 02.92-10.97
VW Caddy [9K9] 11.95-06.03
VW Caddy Pickup [9U7] 06.96-12.00
VW Polo Classic [6V2] 11.95-09.01
VW Polo Variant [6V5] 05.97-09.01

 
6 299 Ft+ÁFA=8 000 Ft
Akció: 5 000 Ft+ÁFA=6 350 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-6%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 532 S, 3397118986

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 500 mm, balkormányoshoz
Haszn.sz.: AR 532 S
Cikkszám: 3397118986

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Audi 80 [8C2; B4] 09.91-05.95
Audi 80 Avant [8C5; B4] 08.92-07.95
BMW 3 [E 36] 09.90-12.98
Chrysler PT Cruiser [PT] 06.00-tól
Ford Mondeo I [93] 01.93-07.96
Ford Mondeo II [97] 08.96-09.00
Ford Probe 08.92-09.97
Honda CR-V [RD] 07.02-09.06
Mazda 626 [GE] 08.91-03.97
Mitsubishi Carisma [DA] 05.96-12.03
Nissan Primera [P11E] 06.96-12.01
Nissan Terrano II [R20] 05.96-12.06
Saab 9-3 [9400] 03.98-09.02
Saab 900 [II] 09.93-10.98
Saab 9000 09.92-12.98
Skoda SuperB [3U4] 11.04-03.08
Volvo S40 / V40 I 09.95-01.04

 
5 197 Ft+ÁFA=6 600 Ft
Akció: 4 866 Ft+ÁFA=6 180 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
-8%
Bosch Aerotwin Retrofit AR 533 S, 3397118902

Aerotwin Retrofit
Készlet, légterelővel, Hossz 1 530 mm, Hossz 2 475 mm
Haszn.sz.: AR 533 S
Cikkszám: 3397118902

 

 



Az alábbi típusokhoz is megfelelő:
Alfa Romeo 166 [936] 10.98-10.07
Audi A3 [8L1] 09.96-06.03
Honda Legend 01.91-12.95
Honda Prelude [BB] 02.92-09.96
Kia Clarus I [GC] 05.96-05.98
Kia Clarus II [GC] 06.98-11.01
Kia Sephia I [FA] 01.92-12.00
Kia Shuma II [FB] 01.01-08.04
Mazda Xedos-6 [CA] 01.92-02.99
Mazda Xedos-9 [TA] 07.93-11.02
Mazda 323 F Hatchback [BA] 05.94-07.98
Mitsubishi Colt [CJ] 11.95-06.03
Mitsubishi Galant [E5...8] 11.92-10.96
Mitsubishi L 200 [KB] 12.05→
Mitsubishi Lancer [CK/CP/CN] 11.95-05.01
Nissan Almera [N15] 07.95-04.00
Nissan Primera [P10E, W10] 06.90-06.96
Nissan Sunny [N14] 10.90-05.95
Seat Cordoba [6K2] 09.93-12.02
Seat Cordoba [6L2] 09.02-04.06
Seat Cordoba Vario [6K5] 07.96-12.02
Seat Ibiza [6K1] 03.93-05.02
Seat Ibiza [6L1] 09.01-02.06
Seat Leon [1M1] 10.98-06.06
Seat Toledo [1M2] 04.99-07.04
Skoda Fabia [6Y2,6Y3] 09.99-12.07
Skoda Fabia Combi [6Y5] 12.99-12.07
Skoda Octavia I. [1U2] 09.96→
Skoda Octavia I. Combi [1U5] 10.96→
Subaru Forester [SF; SG] 01.97-11.07
Subaru Legacy [BD/BG] 01.94-08.98
VW Bora [1J2] 09.98-05.02
VW Bora Variant [1J6] 09.98-05.02
VW Golf III 11.91-12.97
VW Golf IV 10.97-05.02
VW Jetta III [1H8] 11.92-12.99
VW Polo [9N1] 09.01-05.02
VW Vento [1H2] 11.91-12.97

 
5 551 Ft+ÁFA=7 050 Ft
Akció: 5 110 Ft+ÁFA=6 490 Ft
Kezdete: 2018.09.04
A készlet erejéig!
 

Webáruház készítés